5 juni - Pinksteren, kunnen wij elkaar nog verstaan?
De Vrije Evangelische Gemeente en de Protestantse Gemeente Mariëngaarde organiseren op
Lees verder
Ben jij kort geleden op of rond Ouwe-Syl komen wonen?
Ben jij pas geleden geboren?
Oefen jij een niet alledaags beroep uit of volg je een bijzondere studie?
Ben jij creatief of heb je een artistieke gave waarmee je iets moois creëert?
Blink jij in iets uit of vind je een passie in een hobby?
Of, heb je gewoon iets te vertellen wat leuk is te vertellen?
Het leven zit vol vragen die om antwoorden vragen. Ieder mens is bijzonder, ook al beseft hij of zij dat niet altijd. Ieder mens draagt ook een verhaal met zich mee dat interessant is voor je dorpsgenoten.
Ouwe-Syl is in trek als woonplaats. Soms blijkt het toch moeilijk om de verbinding (wat in een kleine gemeenschap zo belangrijk is) met buren en/of dorpsgenoten te maken. Iedereen is druk waardoor de zo belangrijke kennismaking vooruit wordt geschoven onder het mom van: “dat komt later wel.”
Het lijkt ons juist van belang dat je je nieuwe omgeving snel leert kennen en je snel één gaat voelen met de gemeenschap. Dorpswebsite www.ouwe-syl.nl kan daarbij als hulpmiddel fungeren.
Kortom, deze dorpssite is het cement die de stenen aan elkaar verbindt. Laat deze kans niet voorbijgaan, want ook jij maakt onderdeel uit van deze kleine hechte gemeenschap.
Je kunt je verhaal (waarin jezelf bepaalt hoe dat eruit ziet) of vraag omtrent deze rubriek mailen naar: info@ouwe-syl.nl
Alvast dank,
De redactie
De Vrije Evangelische Gemeente en de Protestantse Gemeente Mariëngaarde organiseren op
Lees verderStichting Bildts Aigene staat noed foor alles wat ’t Bildt besonder maakt: de aigen taal,
Lees verderZondag 15 mei is er een einde gekomen aan het 12de seizoen van Boer Zoekt
Lees verder